Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcımız Sayın Rıza Tuna TURAGAY Kapıkule'ye Çalışma Ziyareti Gerçekleştirdi

Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcımız Sayın Rıza Tuna TURAGAY Kapıkule’ye Çalışma Ziyareti Gerçekleştirdi

     Bakan Yardımcımız Sayın Rıza Tuna TURAGAY ve beraberindeki heyet 15.02.2019 tarihinde Kapıkule Eylem Planı çerçevesinde devam eden projelerin yerinde değerlendirmesi ve takibi için Bölgemize çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

     Kapıkule Mülki İdare Amiri Vali Yardımcısı Şenol Levent ELMACIOĞLU ve Bölge Müdürümüz Yaşar Yaman OCAK tarafından karşılanan Bakan Yardımcımıza eşlik eden heyette, Gümrükler Genel Müdürü Mustafa GÜMÜŞ, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Lütfü KOP, UND (Uluslararası Nakliyeciler Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, GTİ Yönetim Kurulu Başkanı Arif PARMAKSIZ, TİM Temsilcisi Serol ACARKAN, UND temsilcileri Fatih ŞENER ve Erman EREKE yer aldı.

     Karşılamanın ardından Bölge Müdürümüz tarafından, yapılan iş ve işlemler ile Gümrük Kapılarımızda devam eden modernizasyon çalışmaları hakkında Bakan Yardımcımız Sayın Rıza Tuna TURAGAY’a ve beraberindeki heyete Kapıkule VIP Toplantı Salonunda sunum yapıldı.

     Sunumun ardından Kapıkule TIR Gümrük sahasını gezerek detaylı bilgi alan Bakan Yardımcımız, ayrıca Bulgar gümrük sahasındaki işlemleri de yerinde görmek üzere incelemelerde bulunduktan sonra bölgemizden ayrıldı.