Trakya'daki Tüm Gümrük Kapılarımızda Canlı Kamera Yayını Başladı

Trakya'daki Tüm Gümrük Kapılarımızda Canlı Kamera Yayını Başladı

     Bilindiği üzere yaklaşık bir senedir Kapıkule Gümrük  Kapısında canlı kamera görüntüleri yayınlanmakta ve bu yayın sayesinde  yurda giren veya yurt dışına çıkacak yolcu ve Tır araçlarının yoğunluk durumu  internet ve akıllı telefonlardan canlı olarak izlenerek Kapıkule’deki araç trafiğine göre Trakya’daki diğer gümrük kapıları tercih edilmekteydi.
 
     Bu yayın özellikle gurbetçi vatandaşlarımız tarafından  büyük beğeni ile karşılanmış ve diğer kapılarımızda da bu hizmetin olmasına ilişkin talepler tarafımıza defalarca iletilmiştir.Bu talepler dikkate alınarak, İpsala,Hamzabeyli,Pazarkule ve Dereköy Gümrük Kapılarımızda da canlı kamera yayını faaliyete başlamıştır.
 
    Böylelikle Trakya’daki  tüm gümrük kapılarımız günün 24 saati canlı olarak izlenecek ve araç trafiğine  göre hangi gümrük kapısından geçmek istenilirse o gümrük kapısı rahatlıkla tercih edilecektir.
 
    Canlı yayın yapan kameralara Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğümüzün  kurumsal internet sayfasında trakya.ticaret.gov.tr/saha-canli-goruntu/kapilarimiz-canli-test linkinden ulaşılabilecektir.
 
    Altta Canlı Kamera Görüntülerinden Örnekler Görülmektedir :